Rozwiń skrzydła, zostań fotografem!

Szukasz wolności i niezależności w fotografii? Chcesz fotografować i zarabiać więcej pracując mniej? 
Spojrzeć na fotografię i świat inaczej? Stać się lepszym? Jesteś w dobrym miejscu! Z moją pomocą możesz osiągnąć, to o czym marzysz już teraz!

Wybierz to, czego najbardziej potrzebujesz.

Dostępne kursy i szkolenia:

REKLAMA FACEBOOK DLA FOTOGRAFÓW

Szukasz nowych klientów? Chcesz skutecznie dotrzeć ze swoją reklamą do par młodych, obniżyć koszty reklamy? – Wybierz ten kurs!

MARKETING DLA FOTOGRAFÓW

Jak prowadzić dobry marketing? Jak sprawić, aby klienci polecali i wracali? Kompendium wiedzy o zwiększaniu zarobków fotografa.

ZOSTAŃ FOTOGRAFEM ŚLUBNYM

Fotografujesz i chcesz zacząć dużo zarabiać? Nauczę Cię jak zostać fotografem ślubnym. Jak fotografować i obsługiwać pary na wysokim poziomie.

KURS TWORZENIA STRON WWW

Jak stworzyć profesjonalną i responsywną stronę dla urządzeń mobilnych w mniej niż 1 dzień? Bez znajomości programowania i kodowania? Tego dowiesz się w tym kursie!

KURS FOTOGRAFII OD PODSTAW

Marzysz o tym, aby fotografować? Chcesz nauczyć się więcej? Nie wiesz jak zacząć? Nauczę cię kompozycji obrazu, posługiwania się aparatem, opowiem o sprzęcie i o tym, jak się szybko rozwijać.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Za dużo zdjęć? Za mało czasu? Nie martw się, już teraz możesz zlecić obróbkę swoich RAWów. Szybko i profesjonalnie, obrobię Twoje zdjęcia niezależnie od tematyki; reportaże, portrety czy packshoty.

LICZBA ZADOWOLONYCH KURSANTÓW
LAT DOŚWIADCZENIA
DOSTĘPNE SZKOLENIA
PROCENT SATYSFAKCJI

Współpraca z markami:

dawid rojek (1) kopia

DAWID ROJEK

Kim jestem?
Czy bycie dobrym fotografem wystarcza? Dziś każdy robi dobre technicznie zdjęcia, jednak prawie nikt nie potrafi ich sprzedać. Tutaj pojawiam się ja! Pomagam, reklamuję, tworzę plany i zwiększam zyski! Zawodowo i z wykształcenia jestem fotografem. To doskonałe źródło zarobku, jaki i pasja. W marketingowej działalności tworzę kampanie dla firm, sprzedaję usługi i produkty, używając do tego Facebooka. Facebook Ads to potężne narzędzie, które zarobi dla Ciebie dużo pieniędzy. Tworzę strony internetowe i przede wszystkim — Uczę! Kocham przekazywać wiedzę, do tego stopnia, że zostałem wykładowcą na prywatnej uczelni fotograficznej. Kursy powyżej to efekt mojej życiowej misji — przekazywania wiedzy. Dzięki tym kursom poprawisz swoje zdolności, nauczysz się sprzedawać i reklamować. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz! Do usłyszenia.

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania,  szukasz porady lub nie wiesz, który kurs będzie dla Ciebie odpowiedni – napisz lub zadzwoń.

Tel. 785 141 075
biuro@dawidrojek.pl

Close Menu
Wyślij do mnie wiadomość
×
×

Koszyk