NADAJ SWOIM ZDJĘCIOM PROFESJONALNY WYGLĄD!

Kurs obróbki zdjęć, który wyniesie Twoje fotografie na wyższy poziom. Obecnie, dobre zdjęcie to nie wszystko – liczy się, jak je zaprezentujesz. Wyprzedź konkurencję i zdobywaj klientów!

Jeżeli Twoim zdjęciom brakuje „tego czegoś”, to mogę Ci pomóc! Obrabiaj swoje zdjęcia szybko i na najwyższym poziomie. Nauczysz się:

  • Pełnej obróbki zdjęć
  • Wywoływania RAWów
  • Zaawansowanych technik retuszerskich
  • Podstaw fotomontażu
Kurs na bardzo dobrym poziomie, dowiedziałem się wielu szczegółów w których popełniałem błędy. Nauczyłem się ogólnej obróbki portretów. Dawid zdradził mi kilka sekretów, dzięki czemu obrabiam zdjęcia dużo szybciej. 100% zadowolenia.
Damian
Operator / fotograf
Super kurs!! Dopiero zacząłem przygodę z fotografią, ale teraz wiem, że warto inwestować w siebie i swoje umiejętności. Da się ze zwykłego zdjęcia zrobić zdjęcie na okładkę. Lubię metamorfozy i moje oczekiwania zostały spełnione.
Bartłomiej
Grafik

OBRÓBKA CYFROWA

Nauczysz się jak obrabiać zdjęcia od A do Z. Cała, gotowa formuła na zawsze dobrze wyglądające zdjęcie.

WYWOŁYWANIE RAW

Prawdziwa magia zaczyna się tutaj! Dzięki bezstratnej formie zapisu zdjęć uwolnisz o 1000% więcej możliwości z obróbki.

RETUSZ PORTRETÓW

Gładka i piękna skóra, błyszczące oczy już nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Zdradzę Ci sekrety udanego portretu.

KOREKCJA KOLORÓW

Poznasz sposoby na najlepsze na świecie zarządzanie barwą i kolorem. Dowiesz się jak sprawić, aby zdjęcia zachwycały i prezentowały się elegancko.

TAJEMNICE PHOTOSHOPA

Poznasz sekretne akcje photoshopa i efekty, które sprawiają, że zdjęcia prezentują się perfekcyjnie. Separyzacja częstotliwościowa, panoramy, fotomontaż.

HDR I KRAJOBRAZY

Dowiesz się jak stworzyć zdjęcie rodem z magazynu national geographic. Jak wykonywać HDR’y, aby zachwycały, a nie straszyły. Jak przemienić zwykłe zdjęcie na to zapierające dech w piersiach.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla każdej osoby, która chce dobrze obrabiać zdjęcia. Poprawić swój warsztat! Nie ważne, czy zaczynasz czy fotografujesz już 5 lat. Jeżeli zależy Ci na solidnym efekcie, który się spodoba odbiorcom – jesteś w dobrym miejscu.

PRACUJEMY NA TWOICH I MOICH ZDJĘCIACH

Będziesz miał okazję, zobaczyć jak ja obrabiam Twoje zdjęcia! Pokaże Ci, jakich błędów nie popełniać i co można zrobić lepiej. Nauczysz się obróbki pod moim okiem. Zdobywając wieloletnie doświadczenie.

Do pracy będziemy używać Capture One oraz Adobe Photoshop

ZAKRES SZKOLENIA

Elastycznie dopasowuję tematy obróbkowe pod Twoje doświadczenie i oczekiwania. Będziesz potraktowany indywidualnie i nauczysz się, tego czego naprawdę potrzebujesz. Bez zbędnych informacji.

OSOBA POCZĄTKUJĄCA

Omówię wszystkie istotne elementy, których potrzebujesz. Począwszy od poznania możliwości programu oraz jego narzędzi, kończąc na pełnej obróbce interesującego Cię tematu. Dowiesz się jak skutecznie obrabiać zdjęcia czy zawsze wielowarstwowa praca na photoshopie jest konieczna. Jak ustawiać kolory, ekspozycję i jak bezpiecznie wyostrzać zdjęcia. Jak retuszować skórę.

FOTOGRAF ŚLUBNY

Nauczę Cię jak zoptymalizować pracę fotografa. Czyli jak obrobić dużo zdjęć w niedużym czasie przy maksymalnie zadowalającym efekcie. Jak nadąć zdjęciom ślubnym osobowy charakter. Skuteczna selekcja, obórka kolorystyczna i praca na warstwach. To prostsze niż myślisz. Poznasz sekrety, które uwolnią Twój czas !

FOTOGRAF PORTRETOWY

Fotografujesz ludzi? Chcesz poznać sposoby na zawsze dobrze wyglądającą gładką skórę. Metody Dodge and Burn, czyli zaawansowane sposoby obróbki portretów. Zdradzę Ci sekret - Oczy, które uważane są często za najważniejszy element w portrecie. Jak sprawić, aby przyciągały jak magnes?

ZAPISZ SIE I OBRABIAJ ZDJĘCIA JAK ZAWODOWIEC!

NAPISZ DO MNIE

Masz pytania? Jesteś ciekaw? – Zadzwoń!  Rozwieje Twoje wątpliwości.

Tel. 785 141 075
biuro@dawidrojek.pl

Close Menu
Wyślij do mnie wiadomość
×
×

Koszyk