ZOSTAŃ ZAWODOWYM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM!

Jeżeli fotografujesz i chcesz zacząć zarabiać na ślubach, stać się profesjonalistą i w krótkim czasie zyskać duże doświadczenie nie inwestując fortuny – świetnie!

Krok po kroku nauczę Cię jak fotografować podczas całego dnia ślubu, od przygotowań aż do oczepin. Wszystko w praktyce na realnej parze.

 • Zdobędziesz moje 10-letnie doświadczenie
 • Będziesz wiedział jak fotografować śluby
 • Poznasz sekrety i triki ślubne
 • Poznasz podstawy marketingu i reklamy
Śluby fotografuję od 2 lat, ale dopiero teraz wiem jak się do tego zabrać. Miałem dosyć szukania rozwiązań. Teraz konkretnie wiem jak mam fotografować, co i kiedy. Najwięcej problemów miałem ze zdjęciami w tańcu i w kościele. Problem rozwiązany. Zdecydowanie polecam kurs Dawida, to specjalista. Zadzwońcie i przekonacie się sami.
Piotrek
Fotograf

ZOBACZ WIDEO OPINIĘ:

To świetny kurs! Dopiero zaczynam, dobrze wiedzieć to wszystko na starcie. Dużo sobie poukładałem po warsztatach. Zmieniłem ofertę, sposób podejścia do klienta i fotografowania. Teraz nie boję sie tego, co wcześniej, wyznaczam sobie cele i je realizuje. Zdecydowanie warto skorzystać z kursu.
Adam
Fotograf i Operator

FOTOGRAFOWANIE W PRAKTYCE

Podczas kursu będziesz realnie fotografować ślub. Przygotowania w domu, ślub w kościele i zabawę taneczną. Poznasz sekrety na najlepsze zdjęcia w kulminacyjnych momentach. Wszystko pod moim okiem. Dowiesz się jak wykonywać emocjonujące zdjęcia, jak wymuszać spontaniczność i jak pracować z parami.

SEKRETY I DOŚWIADCZENIE

Pomyśl, co mógłbyś zrobić mając obecną wiedzę 10 lat temu? Osiągnął byś więcej! Właśnie takie wskazówki Ci przekażę. Jak odstresować siebie i pary młode, jak sprawić, żeby zdjęcia zawsze wyglądały dobrze i nie wymagały dużo obróbki? Co zrobić, gdy zepsuje Ci się auto lub złamiesz nogę dzień przed? Jak zbudować stałe źródło poleceń?

MARKETING I REKLAMA

Nauczysz się solidnego marketingu, tego, jak przygotować stronę internetową, jaka oferta jest najskuteczniejsza, czy wiele pakietów jest konieczne? Jak rozmawiać z parą podczas spotkania i przez telefon. Jak reklamować się na Facebooku i zdobywać swoich pierwszych klientów? Czy serwisy internetowe ślubne są skuteczne i opłacalne?

MOJE SZKOLENIE JEST PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYCZNE! Przekazuję Ci oczywiście całą teoretyczną wiedzę. Robisz notatki, zapamiętujesz – ale zaraz po tym realnie fotografujemy. Wynajmuję dla ciebie parę młodą i aranżujemy ślub. Pod moim okiem wykonujesz zdjęcia.

Na kursie poznasz sekrety, które są ukrywane przez fotografów ślubnych. Proste, ale bardzo skuteczne podpowiedzi sprawią, że staniesz się opanowany i profesjonalny podczas ślubu. Zdobyta wiedza pozwoli Ci podnieść cenę za reportaż minimum o 1000 zł!
Jest to wiedza, którą zdobywałem latami dzięki własnym doświadczeniom oraz dzięki szkoleniom u najlepszych fotografów w Polsce i Europie.

Przekażę Ci  praktyczne uwagi dotyczące fotografowania ślubów, które podparte są setkami zrobionych przeze mnie reportaży. Wiedza w kursie jest kompleksowa; omawiam tematy, począwszy od sprzętu, poprzez wykonywanie zdjęć w praktyce – a na obróbce cyfrowej i marketingu kończąc.

ODWAŻ SIĘ I ZARABIAJ NA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ!

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla każdego fotografa, który zaczyna – lub jest średnio zaawansowany i szybko chce uzyskać profesjonalizm i stale źródło dochodu. Jeżeli nie chcesz tracić kliku lub kilkunastu lat na samodzielną naukę i szanujesz swój czas i pieniądze – Napisz! U mnie na szkoleniu dostaniesz całą wiedzę, a zaoszczędzony czas będziesz mógł wykorzystać na podróże i Twoje pasje.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 • Jaki sprzęt jest najlepszy? Co kupić, aby nie zbankrutować, a jednocześnie mieć wszystko, co niezbędne?
 • Jak zbudować portfolio, czyli skuteczna wizytówka w Internecie (darmowy audyt Twojej strony)
 • Jak powinna wyglądać Twoja oferta jako fotografa ślubnego? Jak wycenić, jak przeliczać zarobki?
 • Jak skonstruować umowę? Jak rozmawiać z młodą parą (e-maile, telefon, rozmowa + podpisanie umowy)
 • Jak prowadzić działalność niemal zupełnie nie płacąc podatków i oszczędzając tysiące rocznie?
 • Jak w praktyce fotografować przygotowania, błogosławieństwo i ceremonię ślubną?
 • Jak w praktyce fotografować wesele z oczepinami (kompletna wiedza z sekretem na super ostre i emocjonalne zdjęcia w najważniejszych momentach - PEWNA RECEPTA, aby niczego nie zabrakło)
 • Jak sfotografować stałe punkty ślubu (np. zakładanie obrączek, pierwszy taniec, krojenie tortu).
 • Jak być opanowanym i spokojnym? Przekażę Ci wskazówki, które pozwolą przestać Ci się stresować.
 • Jak wykonywać plenery ślubne w dniu ślubu?
 • Jak wykonywać albumy? Jak je projektować? Gdzie co kupować? Gdzie drukować zdjęcia?
 • Jak obrabiać zdjęcia ślubne do druku i do publikacji oraz do reklamy?

WIEDZA

PRACA W DNIU ŚLUBU

SPRZĘT

MARKETING

PRAKTYKA

PRZYGOTOWANIA

ŚLUB

WESELE

Chcesz oszczędzić kilka lat? Niezliczone ilości nerwów i stresu? Zastanawiasz się: co poszło nie tak? Napisz, zadzwoń.

NAPISZ DO MNIE

Masz pytania? Jesteś ciekaw? – Zadzwoń!  Rozwieje Twoje wątpliwości.

Tel. 785 141 075
biuro@dawidrojek.pl

Close Menu
Wyślij do mnie wiadomość
×
×

Koszyk