KURS FOTOGRAFII OD PODSTAW RZESZÓW

NAUCZ SIĘ SZYBKO I DOBRZE FOTOGRAFOWAĆ.

Praktyczny kurs, po którym zrobisz portrety, sesje czy zdjęcia macro. Skorzystaj z wiedzy profesjonalisty i spełnij swoje fotograficzne marzenie. Już teraz możesz się zapisać!

Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Ucz się od najlepszych i od razu rób dobre zdjęcia. Nauczysz się:

  • Jak dobrze fotografować
  • Wykonywać sesje zdjęciowe
  • Pełnej obsługi aparatu i sprzętu
  • Kompozycji obrazu
  • Pracy z modelem

Czego się dowiesz?

FOTOGRAFOWANIE W PRAKTYCE

Nauczysz się w pełni korzystać z możliwości swojego aparatu, poznasz praktyczne reguły i zasady panujące w świecie fotografii.

WIEDZA I SPRZĘT

Poznasz rodzaje aparatów i obiektywów oraz ich zastosowanie. Dowiesz się jaki sprzęt warto kupić. Kiedy korzystać z lamp błyskowych, co to jest blenda czy filtr połówkowy.

KOMPOZYCJA OBRAZU

Dowiesz się jak komponować fotografię. Twoje zdjęcia są powtarzalne i nudne? Czas na zmianę. Poznasz sekrety tworzenia ciekawych i udanych zdjęć.

PRACA Z MODELEM

Nauczysz się jak ustawiać ludzi do zdjęć. Podczas kursu będziesz wykonywać zdjęcia modelce. Po teorii przechodzimy od razu do praktyki - fotografujesz pod moim okiem.

TECHNIKI FOTOGRAFICZNE

Dowiesz się, jak stosować różne techniki fotograficzne w różnych dziedzinach, oraz dostosować je do różnych sytuacji, oraz jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

ELIMINACJA BŁĘDÓW

50% sukcesu to eliminacja błędów! Wyeliminuje błędy, jakie popełniasz, przez co nabędziesz umiejętność wykonywania profesjonalnych zdjęć.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Kiedy wykonasz już zdjęcia czas je obrobić! Dowiesz się jak je retuszować, aby lepiej się prezentowały. Jak sprawić, aby kolory i ekspozycja zawsze były poprawne. Poznasz sekret ostrych zdjęć.

ZADANIA DOMOWE

Kurs to nie jedno spotkanie! Po szkoleniu będziesz otrzymywać ode mnie serie zadań fotograficznych. Będę oceniał Twoje zdjęcia i podpowiadał co trzeba poprawić.

KURS FOTOGRAFII DLA KAŻDEGO!

To szkolenie absolutnie dla każdego. Dla osób w każdym wieku. Nie musisz nawet mieć swojego aparatu. Będziesz używać mojego sprzętu. Doradzę Ci, jaki sprzęt kupić, aby nie przepłacić i mądrze rozpocząć przygodę z fotografią. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci realnie stać się fotografem.

PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA OTRZYMASZ CERTYFIKAT!

PLAN SZKOLENIA:

Szkolenie realizowane jednego dnia. TO KURS INDYWIDUALNY!

OPINIE:

Kurs spełnił moje oczekiwania, miła atmosfera, prowadzący bardzo dobrze i z lekkością przekazuje swoją wiedzę, odpowiada na każde pytania i ma doświadczenie w obsłudze aparatów . To był bardzo owocny dzień. Polecam kurs dla osób rozpoczynających przygodę z aparatem, jak i dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o własnym sprzęcie oraz jego możliwościach. Teraz wiem jak fotografować innych.
Bardzo dziękuję za ogrom wiedzy, dzięki której w końcu wiem co robię. Kurs u Dawida to przydatna wiedza w krótkim czasie. Nauczył mnie nie tylko wiedzy na temat aparatu i fotografii, ale także nauczył jak korzystać z mojej lustrzanki dał dużo rad, które przydają sie w praktyce. Co najważniejsze po kursie zawsze mogłam liczyć na jego pomoc. Odpowiadał zawsze na pytania i sam też śledził moje postępy. Polecam! Jest świetnym fotografem z ogromną wiedzą i pasją ! ♡

POZOSTAŁE KURSY:

KURS DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH

Fotografujesz już jakiś czas? Chcesz więcej? Chcesz wejść na nowy wyższy poziom? Nauczę Cię zawansowanych technik fotograficznych, sposobu patrzenia na świat, dzięki czemu zmienisz swoją fotografię.

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Nauczysz się fotografować w studiu przy użyciu profesjonalnych lamp, dobrać oświetlenie do  tematu zdjęciowego,  o czym należy pamiętać, a czego unikać. Poznasz tajniki skutecznej fotografii studyjnej!

KURS OBROKI ZDJĘĆ

Masz problemy z obróbką zdjęć? Twoje zdjęcia nie wyglądają estetycznie? Nauczę Cię jak obrabiać zdjęcia portretowe, plenerowe czy studyjne. Poznasz sekrety, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą piękne.

ZAPYTAJ O TERMIN I CENĘ.

NAPISZ DO MNIE

Masz pytania? Jesteś ciekaw? – Zadzwoń!  Rozwieje Twoje wątpliwości.

Tel. 785 141 075
biuro@dawidrojek.pl